Yaşam Koçu Sevil Tunç 'Kendime Mesaj' Adlı Kitabı Çıktı

Yaşam Koçu Sevil Tunç 'Kendime Mesaj' Adlı Kitabı Çıktı

13.11.2019

Yazar ve Yaşam Koçu Uzmanı Sevil Tunç, kitabında "Yaşanılan her olayın kişinin iç dünyasında kendine mesaj olarak algılaması ve yorumlamasıdır" derken kişinin hayat yolculuğunda yalnız olmadığını bu yolculuğa tüm soyuyla devam ettiğini ve soydan gelen bilgilerin DNA ile taşınarak bilinçaltında bulunduğunu belirtiyor.
 
Kalıtımsal bilginin vücut kimyasına etkisi
 
Yaşam Koçu Sevil Tunç, DNA üzerinde bilgi yazılması ve kayıtlı bilginin bilince taşınması üzerine çeşitli uluslararası üniversitelerle 10 yıldır araştırmalar sürdürüldüğünü, kendisinin de aynı zaman da kalıtımsal bilgilerin bilinçaltı tesiri ve vücut kimyasına etkileri üzerine tez hazırlandığını vurguluyor. Ayrıca da kişinin anne karnındaki bilinçaltı oluşumuyla edinilen bilgiler ve soyundan gelen bilgilerin, hayatı nasıl şekillendirdiğini örneklerle özetliyor.
 
Yunus Emre’nin kişisel gelişim yolculuğuyla, insanın yaşayacağı en büyük travmaların bile kin ve nefretten sıyrılıp nasıl bir sevgi kaynağına dönüşebileceğini gösteriyor. Kendime Mesaj, insanın hayat yolculuğunun genetik biliminden tasavvufa kadar farklı ve geniş bir bakış açısıyla incelendiği sade bir dille oluşturulmuş kolay okunabilen fakat kolay kolay unutulamayacak bir eser olarak okuyucuyla buluşuyor. Kitabında sohbet dilini kullanana yazar, okuyucularına “Bitanem” diye hitap ediyor.
 
Kitap Özellikleri
 
Basım tarihi       : Ocak 2019
Basım yeri         : Türkiye / İstanbul
Boyutları          : 13,50 x 21,00 cm
Basım dili         : Türkçe
Kağıt tipi         : 2’nci hamur
Sayfa sayısı       : 144
Barkod             : 9786059624312
Yayınevi           : Aya Kitap