İlaç Şirketlerine İnat GÜLLER

İlaç Şirketlerine İnat GÜLLER

17.10.2019

DNA dan sadece hastalıkların geçmediğini insanlık için önemli bilgilerinde aktarıldığını daha önceki yazı ve videolarımda sizlerle paylaşmıştım.
 
İşte size ilginç bir örnek daha ; Çiçek gönderme adeti.
 
Eski Yunan, Eski Türkler, Kızıl dereliler, Eski Çin, Eski Mısır, ve daha ne kadar uygarlık varsa hepsinin kadim adetlerinden biridir. Eskiden aslında hastaya çiçek gönderilmez hasta çiçeklere götürülürdü ve çiçeklerin ortasına yatırılırdı eğer hasta gidemeyecek kadar ağırsa hastaya çiçek götürülürdü. Burada en önemli kriter çiçeğin toprağıyla dalıyla gönderilmesidir.
 
Şimdi bu âdetin ne kadar güçlü bir kayıtla bugüne kadar aktırıldığını konuşalım;
 
Hastaneler sürekli hastaya çiçek göndermeyin diyor ama bu toplum sadece bizim değil tüm dünya topraksız çiçek göndermeye devam ediyoruz. Neden ki bu ısrar birlikte inceleyelim;
Çünkü bu bilgiler DNA mıza bir mecburiyet esnasında kaydedilmiş çünkü çiçeklerin hastala iyi geldiğine inanmışız dil kodları gibi DNA üzerinden en güçlü kayıtlar inançla oluşanlardır. Ve bunlar hiç kaybolmazlardı. İşin diğer tarafına gelelim. Gerçekten çiçekler hastalığı iyileştiriyormu. Tıp bilimi ilaç sanayisinin güdümünde ilerlediği için bu tip bilgiler literatürden çıkardılar. Çünkü kendi keselerini doldurmak için bize ilaç satmaları gerekiyordu ve bunu başardılar. Çok basit düzeyde işin gerçeği şudur; vücudun kimyasal denge yönetimi vücut elektriği tarafından yapılır. Hasta olduğumuz da vücudun elektrik frekansı düşer ve kimyasal yapınızda buna göre değişir.
 
Peki çiçekler ne yapıyor yaşayan çiçekler yüksek frekanslı elektrik yaydıkları için hasta insanın vücud elektrik frenkansını yükseltiyor. Buda kimyasal dengeyi sağlamaya yardımcı oluyor. Tabi bu her çiçek için geçerli değil ışık tayfaları hatırlasınız mor ötesi, kızıl ötesi gibi şeyler var çiçeklerin rengi kırmızıya yaklaştıkça elektriksel faydası artıyor. Bunların en güçlüsüde güldür.
Bu yüzden kırlarda gezindiğimizde mutlu oluyoruz bu yüzden aşklarımızı gülle ifade ediyoruz sevdiğimize gül gönderiyoruz.
 
Hastanelere gelince, hastaneleri bu cahilce tutumlarından vazgeçmeye davet edelim. Açsınlar kapılarını çiçeklere en azından radyasyon etkileri azaltır.
 
Yaşam Koçu Sevil Tunç